Wykwalifikowany pracownik produkcyjny Hydromat (m/k) – Niemcy Nr Certyfikatu 9383

Szczegóły

Zadania:
Praca na nowoczesnym urządzeniu Hydromat (automatyczna obrabiarka z taktem rotacyjnym) i odpowiedzialność za samodzielne obsługiwanie naszych instalacji. Do zakresu obowiązków pracownika na tym stanowisku należą także regulacja i sterowanie procesami produkcyjnymi na maszynie oraz samodzielne przeprowadzanie korekt wymiarowych, a także utrzymanie i konserwacja instalacji produkcyjnych i narzędzi. Oprócz tego pracownik na tym stanowisku odpowiada za separację wadliwych produktów oraz za samodzielne przeprowadzanie prostszych czynności przezbrajania. Oprócz tego do zadań pracownika na tym stanowisku należą pomiary części i wpisywanie danych do naszego systemu CAQ.

Praca 3 zmianowa. Dodatki za niedzielę i nocne zmiany. Płaca od 14 Euro brutto za godz. Możliwość wyższej stawki w zależności od doświadczenia i kwalifikacji.

Posted in Niemcy and tagged , , , , , , , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>